FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU

W środę 24. 05. 2017 r. dziewięcioosobowa grupa dzieci z przedszkola w Skibniewie wzięła udział w V POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU w Sterdyni. Organizatorami wydarzenia byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni, Urząd Gminy w Sterdyni, Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sterdyni.

Dzieci, zgodnie z regulaminem konkursu, zaprezentowały nowy tekst do znanej muzyki. Była to piosenka „Wiktorek – głodomorek”, której słowa napisała p. Małgorzata Jóźwiuk.

Tematyka piosenki ważna i bliska wykonawcom sprawiła, że prezentowali oni przygotowany utwór z dużym zaangażowaniem, a publiczność nagrodziła ich zasłużonymi brawami. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów festiwalu nagrody rzeczowe.

E. Derlicka